Gerçek Medyum, Medyumlar

Gerçek Medyum, Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyum

Gerçek medyumun size kimin olduğunu söyleyecek gerçek birine rastlamadıysanız şunu deneyin! Gerçek medyumu bulmak ve onunla gerçek büyü çalışmaları yaptırmak isteyenler öncelikle hocasına sorsun! “Ben …… durumdan dolayı rahatsızım hocam, hangi büyüyü yaptırabilirim?” Eğer sizden bize bırakın deyim direk para mevzusuna girerler ise sıkıntılı bir durum var demektir.

Gerçek medyum size hangi durum için nasıl bir büyü yapılacak tavsiye edebilecek kapasitede olması gerekir. Büyü yapan medyum asla bize bırakın diyemez! Çünkü durumunuza bağlı olarak gelişen olaylara engel koymak yada düzeltmek için büyü çeşitleri vardır. Bazı büyüler tek başına yapılmazlar. Örneğin ; Sevgiliniz sizden ayrılmış ve başkasına gitmiş! Ama siz onun ayrılmasını size geri dönmesini istiyorsunuz! Buna göre yapılacak olan büyünün ilki ayırma büyüsü, sonrasında sevgiliyi geri getirme büyüsüdür!. Başınızda bir felaket var!. Hocanıza danıştınız! Hocam bitmek bilmeyen sorunlar var neden dediniz! Hocada bakım yapar ve size öncelikle büyü varsa büyü bozma işlemi yapılacak der!. Sonrasında koruma büyüsü veyahut koruma muskası yapmamız gerekiyor der!. Durum budur. Bir büyü ile asla iki şeyi bir arada yapamazlar.

Gerçek Medyum, Medyumlar
Gerçek Medyum, Medyumlar

Gerçek Medyumlar

Gerçek medyum bozulması istenen bir büyü varsa öncelikle üzerinde kilit, engel yada koruma var mı onu kontrol edecektir! Size hemen bozarız şu kadar ücreti var diyemez! Büyü bakımı sonrası büyünün üzerinde kilit, koruma, engel yoksa kaldırılması, büyünün bozulması çok kısa sürer! Fakat engel teşkil edecek bir durum varsa, yani koruma veya kilit bunların kaldırılması gerekmektedir. Bunu hocanız size zaten söyleyecektir.


Gerçek Medyum

Gerçek bir medyumla fikir alışverişi yapmak için iletişime geçmek isteyenler sitemizdeki medyumu rahatlıkla arayabilir. Zindan hocamız bu konuda sorunlarını yanıtlamaktan asla geri kalmaz. Doğru ne ise onu önerecektir.


Gerçek Medyum Yorumları

Gerçek medyuma ulaşanlar sitemizdeki gibi onları tavsiye edenlerdir. Büyü yaptırarak işlem sonucu almış kişiler medyum sitesi aracılığı ile gerçek medyumları tavsiye yorumları atmaktadır.

Gerçek medyum Tavsiye

Büyü yapacağız diye ziyaretçileri defalarca dolandıran medyumlardan bıkanlar sitemizdeki telefon ara, whatssapp ta gerçek bir hoca ile iletişim kurabilirler. Sormak istediklerinizi açık olarak sorabilir, fikir ve düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Hocamız her konuda size yardım edebilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

İstanbul Gerçek Medyum, Medyumlar İstanbul

İstanbul’un gerçek medyum ve medyumları! Medyum zindan hocanızla tanışmayanlara öneri. Gerçek büyüleri yapan ve ziyaretçilerini mağdur etmeyen tek hoca. Medyum zindan gerçek medyumdur. Sahtekarlara para kaptıranlar gerçek medyumun İstanbul’da olduğunu bilenler hemen medyum zindanı arıyorlar. İstanbul gerçek medyum, medyumlar İstanbul’da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.