Geri Getirme Büyüsü Yapan Hoca

Geri getirme büyüsü, getirme büyüsü yapan hoca, geri getirme büyüsü yapan medyum hoca, gideni geri getiren hocalar! Bu konuda hoca arayanlar, medyum arayanlar bu siteden başka yere gitmesine gerek kalmayacak!

Geri getirme büyüsü yapan hoca, gideni geri getirme uzmanı, ustası, geri getirme büyüsünü en iyi bilen hocalar

Geri Getirme Büyüsü Yapan Hoca


Evini terk etmiş, karısını, yuvasını terk etmiş, sevgilisini, kocasını terk etmiş, ayrılmış kişiler büyü ile geri getirilebilir!

Bu büyüyü yapan hoca der ki ; eğer sizinle hala bir gönül bağı varsa o kalbin, geri gelmesinde hiç bir mahsuru yoktur gidenin! Tek engeldir gelmesine sadece başka birinin yolunu tutmasın! Hal böyle iken yapılan büyünün tutmayacağını ve nedenini söyleyen hocamız eğer giden başka bir sevdaya yelken açmışsa işlemi zor demektedir. Fakat gideni geri getirme büyüsü hakkında çok çalışma yapan hoca bu konuda bir çok sonuç almış büyüleri vardır. Bu büyüler karşılığında sevdiklerini yeniden elde edenler yorumlarında durumlarını anlatmışlardır. Sizde bu büyü ile alakalı çalışma yaptırmak isterseniz hocamıza danışmanız çok doğru bir yol olacaktır. Geri getirme büyüsü yapan hoca bu konuda uzman ve profesyonel çalışmalar yapan bir zattır!

Geri Getirme Büyüsü Yapan Hoca” hakkında 5 yorum

 1. Perkin

  Tarih yazıldı! Ta Almanya’dan buraya eşimi geri getiren hocama selam olsun. Hocamın yaptıkları, benim hayallerim boşa çıkmadı. Hem dua ile hemde hocamın çalışması ile kocam bana gelip sende geliyorsun diyerek beni Almanya’ya getirdi. Boşanma durumunda olan bir durumdayken şimdi aynı yerde ikimiz çalışıyor ve beraberiz. Hocam çok teşekkür ediyorum sana gerçekten ilim adamısın ve bu büyü işinde başarılısın. Bunu herkes görsün diye yazdım ve öylede bilinsin. Herkesin istediği olur sanırım. Ben çok çektim sıkıntıları şimdi kaymağını yiyorum diyebilirim.

  Cevapla
 2. Bulut

  Hiç kuşkuya kapılmadan arayabileceğiniz bir hoca buldum. Buradan ayan beyan söylüyorum herkes benim gibi mutlaka mağdur olmuştur. Sahte medyumlar ile haşır neşir olanlar sonrada parasını kaptıranlar umarım bu yazdıklarımı görür ve zindan hocama ulaşır. Gerçek medyum hoca zindan sahte hoca değildir.

  Cevapla
 3. Zeliha

  Geri getirme büyüsü ile bende kardeşimi geri döndürmek istedim. İki kardeş arasını açan bir kadın yüzünden canım abimden uzakta 2 yıl geçirdim. Şuanda yanımda ve bende çok mutluyum. O kadınında belası versin nasıl bir kadın ki bizi birbirimizden ayırdı. Teyzem oluyor kendisi arkadaşlar. Büyücünün kralı kendisi ama yemedi yaptığı büyü. Zindan hocam sağ olsun ne yaptıysa başına geçirdi onun. Hocamı rahatlıkla arayıp soru sorabilirsiniz. Gerçekten ince ve yardımsever babacan bir hoca. Tekrar teşekkür ediyorum.

  Cevapla
  1. İsimsiz

   Bende terk etmiş birini geri getirmek için hocama başvurdum ama onun yıldızının çok düşük olduğunu geri gelmesi için bir adım bile attıramayacağını söyledi. Üzüldüm. Sebebini sordum hocama oda ; kalbini çok kırmışsın. Sana dair eser kalmamış bu yüzden gelse de artık hiçbir şey olmaz dedi. Boşuna paran gitmesin diyerek görüşmemize son verdi. Bunu da yazmamın sebebi bu konuda aradığım diğerleri sağlam kazıklar attı. 4000 lira param gitti şimdiye kadar ama bu hocanın samimiyeti ve yaklaşımı kendisinin ne kadar doğru bir insan olduğunu gösterdiği için yazıyorum. Evet getirmek istediğim kişi nişanlımdı arkadaşlar. Ben aldattım onu haliyle hak etmiyorum onu! Kısmetinizi kapatmayın eğer seviyorsanız da aldatmayın! Geri dönüşü yokmuş işte.

   Cevapla
 4. Şehval

  Hocama 2 ay evvel kocamın geri gelmesi için büyü yaptırdım. Beni kendi aldattı diye bende aldatmış gibi oyun oynadım ve o bunu kaldıramadı ve terk etti. Bu yüzden hocama başvurdum. Geri getirme büyüsünün bu denli etkili olacağı konusunda bir fikrim yoktu! Ama tuttu ve bende bunu buradan herkes inansın diye yazıyorum. Hocam uğraşıyor ve emek veriyor. Bu konuda zindan hocama güvenebilirsiniz.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.