İstanbul Medyum Hoca Arayanlar

İstanbul Medyum Hoca, Medyum Hocalar, Medyumlar, Gerçek Medyumları Arayanların Tek Adresi

İstanbul Medyum Hoca Arayanlar

İstanbul Medyum Hoca, İstanbul Medyum Hocalar

İstanbul medyum hoca olarak sitemizde bağlantı kuracağınız medyum gerçek medyumdur. Büyü, muska konularında bir hayli etkin çalışmalar yapan, büyü bozma konusunda bilgi sahibi medyum hocamızdan her türlü bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Medyum Hoca Arayanlar” hakkında 3 yorum

 1. İsmet

  Aradığım hoca gerçek çıktı! Şaşırdım onca adamı aradım adam diyorum çünkü sağlam kazıklar yedim arkadaşlar. Burada bulunan hocama da dedim hocam sana bir şey kalmadı valla! Üzüldüm. Sadece gerçek mi bu hocada mı sahtekar diye denedim ama gerçek çıktı. Belki 20 hoca aradım ya arkadaş hepsi mi sahte olur. Şaştım. Bende dedim hocama param biriksin hocam öyle döneceğim size ne yapayım. Ama girende görsün istedim benim gibi salak olmasınlar! Medyum zindan hocaya güvenebilirler. Biliyor her şeyi biliyor!

  Cevapla
  1. Alper

   Bazen bıkıyor insan kardeşim. İnansınlar ki büyü diye bir şey var! Ama büyü yapan hoca pek yok gibi! Tavsiyenle aradım bende geri getirme büyüsü yaptırdım. Hocam gerçekten çalışmasında başarılı ki karım annesinden bana geri döndü. Teşekkürlerimi sunmak istiyorum hem sana ismet kardeşim, hem de hocama! Sağlıcakla kalın. Öneririm arkadaşlar. Dolandırılmaktan bıkanlar hocayı arayıp en azından sorabilirler ne yapmaları gerektiğini..

   Cevapla
 2. Ilgaz

  Bende dediğiniz gibi yapıp aradım hocamı. Hoş bir sohbet ettik ve gerçekten bilgisi yerinde bir hoca! Büyü değildi benim işim! Daha çok muska ile ilgili bir meselem vardı. Evimde 7 tane çiçeğimin dibine gömülü muska buldum. Bunların ne işe yaradıklarını sordum! Hocamda evinden bereketin kalkması, eşinden ayrılman ve huzursuz olman için yapılmış dedi! Hocamın dediklerini yaparak yok ettik. Gerçekten ince ve yardımsever biri. Aramanızı tavsiye ederim.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.