İzmir Medyum Hoca Arayanlar

İzmir Medyum Hoca, Medyum Hocalar, Medyumlar, Gerçek Medyumları Arayanların Tek Adresi

İzmir Medyum Hoca Arayanlar


İzmir Medyum Hoca, İzmir Medyum Hocalar

İzmir medyum hoca, İzmir medyum hocalar olarak sitemizde bağlantı kuracağınız medyum gerçek medyumlardandır. Büyü ve muskalar konularında bir hayli etkin çalışmalar yapan, büyü bozma konusunda bilgi sahibi medyum hocamızdan her türlü bilgi alabilirsiniz.

İzmir Medyum Hoca Arayanlar” hakkında 3 yorum

 1. Gülistan

  İzmir’de aramadığım hoca kalmadı. En son olarak medyum arayanlar diye sorduğumda internete bu siteyi buldum girdim. Son şansımı deneyim bundan sonrada büyüsü batsın der çıkarım dedim. Hoca ile görüştük bağlama büyüsü konusunda yardım istedim kendisinden bana söylediklerinden sonra aşık etme büyüsü yaptırmaya karar verdim. Tuttu ve o an o kadar mutlu oldum ki hocamın telefonunu 3 yere yazdım unutmayayım diye! Tavsiye ediyorum bence zorda kalanlar hemen arasın!

  Cevapla
 2. Gizli

  İlk defa burada bu kadar samimi ve gerçeğe yakın yorumlar görerek aradım hocamı! İkinci kere kanıtı alınca gerçek olduğunu anladım ve hemen büyü yaptırdım. 1 ay sürdü ama hocamın da burnundan getirdim. O kadar ısrarıma rağmen hiç terslemedi. Bu kadar kazık yiyince insan şüphede kalıyor. Ama zindan hocam başarılı bir hoca! Büyü bakımında ne varsa yapmam gereken hepsini izah etti. Bende şiddet gördüğüm ve bir türlü boşanamadığım eşimden boşanmak için arayıştaydım. Hukukla olmayınca bende büyü yaptırmaya başvurdum. Oldu bitti maşallah demenizi isterim. Umarım herkes kötü durumundan kurtulur. Kadın için gerçekten zor bir zamandayız.

  Cevapla
  1. Gizli

   Büyü ile boşanabildiğinize sevindim. Bende avukatım ama kendi eşimden boşanmak için büyücü arıyordum. Yazdığınız yorum ilgimi çekti ve bende hocayı aradım. Gayet başarılı ve dürüst biri! Başında size büyünün tutma olasılığını söylemesi ayrı bir durum! Ama boşandım bende arkadaşlar. İsmimi paylaşmak istemiyorum. Tavsiye etmeyi de pek sevmem sonuçta kiminin büyüsü tutar, kiminin tutmaz kimsenin ahı üzerimde kalsın istemem. Bilmeden de olsa korkarım. Sağlıcakla kalın!

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.