Medyum Ara

Büyü bakımı yapan medyum

Büyü var diye üzerinde bakım yaptıranların gün geçtikçe saıyısı artıyor. Medyum gerçeğe gelenler üzerlerinde büyü olup olmadığını soruyor! Bu insanlara cevap veren medyum gerçek sizlere bakım konusunda bilgi vermek istediği için bu makaleyi özenle hazırlıyoruz. Büyü bakımında neler yapılıyor. Hangi durumlarda büyü bakımı yaptırılır? Kimlere büyü bakımı yapılır-yapılmaz? Bunları merak edenler makalemize mutlaka göz atsın!

Büyü bakımı nedir?

Büyü bakımı bir nevi ruhsal sağlığınızı ve ruhsal sağlığınız etkileyen durumları incelemek ve tespit etmek için kullanılan bir yöntemdir. Fakat bu pisikiyatrilerin uygulamalarından yanısıra ruhani varlıklardan, ateş varlıklarından destek laınarak yapılan medyumluk bir hizmettir. Büyü bakımı denilince bir kahve telvesinin söylediklerini yorumlamak, iskambil, tarot gibi nesnelerle ruh durumunuza bakılması akla gelir. Fakat medyum söz konusu olduğunda bu işler değişir. Bir medyum büyü bakımından önce sizin rahatsızlıklarınızı dinlemektedir. Buna göre bir plan oluşturup, varlıklara anlatabileceği doneleri ortaya çıkarır. En doğru tespiti ve sizi rahatsız eden şeyi bulmak için bilgi sahibi olması ve gerçekleri anlattığınızdan emin olması gerekmektedir. Kimi insanlar sadece merakından bakım yaptırırlar. Macera arayan, gizem arayanlar illa da üzerimde büyü olsun bende bununla oyalanayim isterler. Malesef bu konuda da takıntılı insanlara sahibiz. Gelelim büyü bakımının nasıl yapıldığına ve merak edilenleri gözler önüne sermeye!

Büyü bakımı nasıl yapılır?

Büyü bakımı medyum tarafından yapılması öngörülen bir hal, bir durumdur. Üzerinizde sizi ruhsal açıdan rahatsız eden konularda medyumla istişareniz sonucunda yapılması uygun olduğu görülen duruma büyü bakımı denmektedir. Büyü bakımında medyum bu dünya ile diğe tarafla arasında bir köprü kurar. Bu köprü mistik güçlere bağlı olarak gelişen ve oluşturulan bir köprüdür. Bu köprü kurulduktan sonra size en yakın varlıklar çağırılır. Durumunuz belirtilir. İsminiz şekliniz belirtildikten sonra sizin hakkınızda bilgi alınması üzere varlıklar görevlendirilir. Bu varlıklar siz ayakta veya uyku halinde olsanız dahi ruhsal acılarınızı, yaşadıklarını, vesveselerinizi ve sonuç olarak sizi rahatsız eden ne ise onu görerek medyuma bildirir. Bu durum bakım aşamasının ilk safhasıdır.

Büyü bakımı ikinci safha

İkinci adım tespit ve çalışmadır. Tespit edilen kara büyümü, başka bir varlık tarafından rahatsız edildiğinizmi, yoksa ölümünüz için yapılan bir büyümü olduğunun tespitidir. Tespitin yapılmasından hemen sonra size musallat olan bir varlık mı, yoksa büyümü olduğu sonucuna varıldığında çalışmalarda buna göre hazırlanır. Kimi zaman tek bir medyum, kimi zaman bir din hocası ve medyumla bu çalışmalar yapılmaktadır. Uzak yakın ilişkisi göz ardı edilmeksizin işlemlere derhal başlanması en doğru zamandır. Medyum size sahip olduğunuz kötülük hakkında bilgi verecektir. Tıpkı yeme orucuna benzeyen davranış orucu sunacaktır. Sizin yaptığınız ama yapmayacağınız, bunlara karşı koyacağınız durumları anlatacaktır. Bu safhada yaşadıklarınızı sizden dinleyecek ve ona göre haritası çizilen bir bakım ortaya çıkacaktır. Büyü bakımı bu denli önemli ve hassas bir konudur. Bu yüzden büyü bakımı yapıldıktan hemen sonra ihmal etmeden eğer varsa kötü birşey çözüme kavuşturulmalıdır. Sizden istenen tek şey dürüst ve herşeyi olduğu gibi medyuma anlatmanız olacaktır.

Büyü bakımı son safha

Büyü bakımında son safhaya geçildiğinde artık kurtarma durumu çalışması başlayacaktır. Burada hoca, medyum yada diğer varlıklardan destek alınarak bir şey yapılacaksa yaşayacağınız durumları medyum size bildirecek ve sizde ona göre hareket edecek olduğunuzu bileceksiniz. Son safha artık bilinene müdehale safhasıdır. Bu safhadan sonra büyü bozma çalışması yada musallat uzaklaştırma çalışması başlamaktadır.