Medyum Ara

Kara büyü nedir

Kara büyü ve kara büyünün belirtileri merak edenlere yönelik araştırmamızda medyum gerçekten aldığımız bilgileri sizlere paylaşacağız. Bu konuda oldukça merak edilen ve belirtileri hakkında en çok sorulan soruları cevaplamaya özen göstereceğiz. Medyumara.com bir siteden çok sizlere danışmanlık veren, destek veren gizemli ruhani bir site olmaktadır. Manevi konularda sorun yaşayanların, kendilerini çaresiz düşünenlerin yeri medyumara.com dur.

Kara büyü nedir?

Kara büyü etkisi kuvvetli ve sarsıcı çalışmalardan gizemli varlıklardan destek alınarak yağpılan uygulamalardır. Kara büyü bir nevi kin ve öfkenin karşılığıdır. Kime yapılmışsa hayatında birilerini ya incitmiş fena halde, yada ona zarar vermişler dir ki sadece bu yüzden yapılmaktadır. Kara büyüler bir kişiyi etki altına alma ve ona istediği gibi kötülük etmenin bir yoludur. Mistik güçlerini kötülük için kullanabilen medyumlara yaptırılan bu büyüler oyuncak değildir. Tehlikeli ve tedavisi çok zor ruh hastalıkları yaratan bir gizemdir. Hayatınızda anlam veremediğiniz ve allak bullak olup çare bulamadığınız sorunlarınızın karşılığı olarak karşınıza çıkan kötülük yüklü haldir. Kara büyü insan ahlakını bozan, hayatını alt üst eden, kendini kendinem mezar yapan bir çalışmanın karşılığı olarak bilinir. Büyü afrika kökenli bir büyüdür. Bu büyüyü genelde afrika köleleri arasında sahiplerine yaptıkları bilinir. Kan, leş, hayvan leşleri, kemik, gaga, hayvan ayakları ile yapılan, sürülen, içirilen, yedirilen türden bir büyüdür.

Kara büyü belirtileri nelerdir? Kara büyünün üzerimizde olduğu nasıl anlaşılır?

Kara büyünün ilk temel belirtisi “Üzerimde sanki kara bulutlar geziyor” sözünden alınarak kötülüğün başlangıcı olarak tabir edilir. Belirtileri arasında yaşam enerjisinin gün geçtikçe yok olması, hastalıklar, geçmeyen baş ağrıları ve vesveseler, ölme iç güdüsü, dağınıklık, çıldırma ve kapanma olarak kendini gösterir. Yaptırımları ise çok fazladır. Tanımadığınız birinin bir anda kölesi olabilirsiniz. Ona aşık olabilir, onu gösdüğünüzde ölmek istercesine kötü duygusal çöküntüler yaşayabilirsiniz. Kara büyülerin cinler ve şeytani varlıkların çağırılarak yapıldığı bilinmektedir. Bu bir ayin veya bir ritüel şeklinde yapılabilir. Tıpkı yağmur duası gibi bir kişinin rahatsızlanması ve hayattan koparılması için yapılan ayinsel bir törene kadar dayanabilir. Kurtulması kolay olmayan bir hastalık gibi düşünün! Çaresizlik ve yitmişlik hissi sarar çevrenizi. Bunalır ve yaşadığınızı ifade edemez hale gelir, bıkar ve vazgeçersiniz. Sonucunda ya ölüm, yada eşi benzeri görülmemiş hastalıklarla başbaşa kalırsınız. İşte bunların hepsine kara büyü denir! Kara büyü bozulmasında size yardımcı olacak bir medyumunuz var. Medyumara.com adresinde size bu gibi durumlarda destek verecek, sizi bu durumlardan kurtaracak olan gerçek medyum var.