Medyum Ara

Ak büyü nedir

Ak büyüler konusunda insanlar hep iyi büyüler, zararsız büyüler olarak bildikleri için daha çok başvurulan büyüler olarak geçmektedir. Ak büyü iyilik, bağlama, sevdiren, aşık eden büyüler olarak sıralanır. Gideni kavuşturan, sevgiyi bağlayan çalışmalar içeren ve çokça yorum alan bir büyü şeklidir. Ak büyüler şeytani büyüler olmasada etkileri gerçek manada hissedilen çalışması yapılan uygulamalardır. Hayatımızın birine bağlanması ve o kişi tarafından sevilmemizi sağlayacak olan unsurlar kalmayınca ak büyüleri kullanır ve medyumlardan bu büyüleri yapması için destek alırız. Peki ak büyüler nedir? belirtileri nelerdeir göz gezdirelim.

Ak büyü

Temel anlamda halk arasında zarar vermeyen, iyilik üzere yapılan, ara yapan, aracı büyü olarak bilinir. Bu büyüler hocalar, medyumlar büyücüler tarafından, hatta büyü işini öğrenen kişiler tarafından yapıldığı bilinir. Fakat en doğrusu ve yaptırılması gereken kişi gerçek medyumlar olmalıdır. Neden? Çünkü ak büyülerde basit büyüler değildir. Herkesin evde yapabileceği büyüler değillerdir. Buna istinaden kullanılan malzemelerin iyi bilinmesi ve tam olarak uygulanması gerçeği göz ardı edilemez. Ak büyüler kendi içerisinde de bölümlere çalışmalara ayrılır.

  • Birini kendimize bağlama için yapılan ak büyüler,
  • Birini kendimizden yada başkasından ayırmak için yapılan ak büyüler.

Birini kendimize bağlamak için yapılan büyüler

Bir kimseyi, sevgilimizi, akrabamızı, sevdiğimiz bir insanı sürekli olarak bizi sevmesi ve bizden kopmaması için bağlama büyüsü, nohut büyüsü, kaşık büyüsü, yumurta büyüsü, karabiber büyüsü, pirinç büyüsü, resim büyüsü, iplik büyüsü gibi büyüler yaptırırız. Bu sayede sevdiklerimiz bize olması gerekenden biraz daha fazla bağlanır, bize ilgi duyar ve bizden ayrılmamaları sağlanmaktadır. Bunların hepsini medyum gerçeğe sorarak bilgi edinebilir, isterseniz yaptırabilirsiniz.

Birini kendimizden yada başkasından ayırmak için yapılan büyüler

Bu büyülerde ak büyü olarak geçer ama biraz şeytanilerle karıştırılarak yapılan büyülerdir. Birini kendimizden uzaklaştırmak için yapılabilecek büyülerdir. Ayırma, uzaklaştıma, boşandırma, ayrılma gibi hususlarda etkili büyülerdir. Mesela; Boşanmak için adım atmayan kadın ve erkeğe ayırma büyüsü yapılabilir. Akabinde Süryani büyüsü, domuz büyüsü, ermeni büyüsü gibi büyüler ak büyülerle harmanlanarak bunun vücut bulması sağlanmaktadır. Eğer birini başka birinden ayırmak gibi bir isteğiniz var ise ; Bu kocanızdan metresini ayırmak, eşinizin beraber olduğu kimseyi ondan soğutmak, akrabanızı uzaklaştırmak, ağzını dilini bağlamak gibi çalışmalar yapılarak ak büyüler uygulanabilmektedir. Fakat yine altını çizelim kara büyülerde harmanlanarak yapılmaktadır. Kısacacı istemediğiniz birini hayatınızdan çıkarmak istiyorsanız bu büyüleri gerçek medyuma yaptırabilirsiniz. Sitemizde faaliyet gösteren ve büyü konusunda hizmet veren medyum gerçek ile tanışarak bu gibi durumlar hakkında bilgi alabilirsiniz.