Medyum Ara

Etkili büyüler

Hangi büyülerin ne kadar çok etkisi var? Tesirleri ne kadar sürer? Etkili büyüler bozulur mu? En güçlü büyüleri yapan medyumlar kimler? Bunların cevaplarını alabileceğiniz bir makaleyi okumaya ne dersiniz. İşte size gerçek büyüler ve güçleri!

Süryani büyüsü en etkili büyüdür.

Neden Süryani büyüsü? Çünkü en eski büyülerden biridir. Süryanice yapılır, Süryaniler tarafından yapılır. Bu büyüyü sitemizde bulunan gerçek medyumda yapmaktadır. Çünkü kökeninde süryanilik mevcuttur. Mardin bölgesinde ve özellikle eski mezopotamya göçmenleri olarak bilinen Süryanilerce kendilerini düşmandan korunmak için bu büyüyü yaptıkları bilinir. Mitolojide de varlıklarını belli etmiş bir kavimdir. Öyle deli güçlere sahiptirler ki havanın şeklini değiştirebildiklerine inanılır. Çok güçlü ve etkili büyü yaptıkları bilinir. Fakat bu büyülerin kitabı olan büyü kitabı tarihler gibi geçmişte kalmış ve sadece bir kaç sayfası bulunabilmiştir. Süryani büyüsünün etkisi insanları ele geçirme ve hükmetmekte kullanılır. Onlara bu büyü ile herşeyi yaptırabilirsiniz.

Ermeni büyüsü etkili bir büyüdür.

Ermeniler tarafından yapılmakta ve ününü dünyanın bir çok ülkesinde yaymaya gücü yetmiştir. Ermeni büyüsü ile ayrıma, ele geçirme, hükmetme ve insan suretini değiştirebilme özelliği mevcuttur. Günümüzde saçma sapan yazılarla ermeni büyüsünü küçültenler ermeni büyüsünün gücünün farkında değildirler. Bu büyü ile hayvanları bile kontrol edebiliyorsunuz.

Sabun büyüsü etkili bir büyüdür.

Sabunlara yapılarak kullanılan ve birinin bu sabunla yıkanması halinde ruhunun karanlıkla yıkandığı bilinir. Karanlık ruhu teslim alınca her türlü kötülüğü yapma iradesine kavuşulur. Bu durumda yapılacak birşey kalmamıştır. Ayinsel ve ritüel olarakta yapılabilir. Medyumların ve büyücülerin bu büyü için aylarca bir arada olup, bir milleti kökünden kazıdıkları bilinir. Büyünün diğer adı ölümdür. Büyüyü birini öldürmek için kullanırlardı.

Azap büyüsü etkili bir büyüdür.

Azap adından da anlaşıldığı üzere kötülük ve kötülükle acı çektirme maksadı ile yapılan bir büyüdür. Kara büyülerin en güçlülerinden biridir. Tarihte bu büyü için bir çok şey söylensede krallar, hükümdarlar başka kırallıkları yok etmek için bu büyüleri büyücülerine kullandırırlarmış. Savaşlarda merlin kadar etkili büyücüler azap büyüsünü düşmanları püskürtmek ve onları sanrılarla deli etmek için kullanmışlardır.

Papaz büyüsü etkili bir büyüdür.

Papaz olarak anılsada papaz büyüsü değildir. Adı sadece kendi üstünü kapatmak için kullanılır. Papaz büyüsünün etkisi insan ruhunda belli olur. Şehvet ve azgınlığı arttırır. Bir kadına yapıldığında size aşık eder, köle eder ve her istediğinizi böylelikle ona yaptırabilirsiniz. Bu büyü aynı zamanda cinsellikle ilgili konularda oldukça güçlü bir büyü olduğu bilinmektedir. Tanımadığınız bir kişi ile ilişki yaşamak için bu büyüyü kullanabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler üzerinde oldukça etkili olan bu büyü çok çalışmalar gerektiren bir büyüdür.

Bağlama büyüsü, Nohut büyüsü, İplik büyüsü, Aşk büyüsü, Adet kanı büyüsü, Meme büyüsü, yumurta büyüsü, Makas büyüsü, Cadı büyüsü, Canbar büyüsü, Kabala büyüsü yapan medyum bu sitede!