Büyü yapma hizmeti veren medyum

Büyü yapan medyum

Büyü yapan medyum olarak her konuda ve sorunda büyü ile ruhsal tedavi ve sonuç verecek büyüler yapılmaktadır. Sevgi, aşk, bağlama, geri getirme büyüleri yapılmaktadır.

Büyü bozma hizmeti veren medyum

Ak büyü ve kara büyü olmak üzere üzerinizde düşündüğünüz veya hissettiğiniz büyüler bozulur, büyü kaldırılır. Musallat kaldırılır. Medyum büyü bozmada profesyoneldir.

Büyü bakımı yapan medyum

Üzerinize büyü olup olmadığını anlamak için büyü bakımı yaptırabilirsiniz. Kara büyü, ak büyü veya musallatlar için detaylı büyü bakımı yapılmaktadır.

Büyü yapma, bozma ve büyü bakımı konusunda gerçek bir medyum arıyorsanız daha fazla internette kafanızın karışmasına izin vermeyin! Büyü bakımı, büyü yapma ve büyü bozma konusunda aradığınız en sağlam ve güvenilir medyum “Medyum Ara” da size hizmet vermek için beklemektedir. Ruhsal önsezi ile yapılacak olan bakım üstünüzde ne var ise ortaya çıkarmakta ve bu doğrultuda en iyi büyü yapılabilmektedir. İster kendinize, ister başkasına büyü yaptırmak istiyorsanız arayın! Destek almak ve merak ettiklerinizi sormak için ister yorum atabilir, ister whatsapptan ualabilirsiniz.

Büyü yapma hizmeti veren medyum

Kara büyü konusunda merak edilenler ve bu büyüyü taşıyan kişilerin yaşadıklarını anlatan makalemizi mutlaka okuyun! Destek almak için medyumu arayın!

Büyü bozma hizmeti veren medyum

Ak büyüler nedir? Neden yaptırılır? Merak edilen ve belirtileri hakkında bilgi veren makalemizi okumak için sayfaya gidin. Ak büyü faydaları, zararları hakkında bilgi edinin!

Büyü bakımı yapan medyum

Hangi büyüler en etkili büyülerdir. Bu büyülerin en belirgin etkileri ve yapabilecekleri hakkındaki makalemiz sizlere merak ettiklerinizi bildirmektedir.

Büyü yaptırmak ne işe yarar, büyü yaptıranların yorumları

Geçmişten günümüze büyü konusunda bilgi sahibi olanlar, bu büyülerin ne işe yaradığını neden yapıldıklarını bilirler. Fakat bilmeyenler için büyülerin gizemli oluşumu ve yapılışındaki yaşananları anlatan bu bilgilere bir göz atmanızda yarar var!

(5) Yorumlar

 1. Yasemin says:

  Selam benim sorunum kısmetimin kapalıydı ne yaptıysam bir türlü düzenli ileriye dönük bir ilişki yaşayamadım arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine medyum Dilay hocayla çalışmaya karar verdim Dilay hocanın kısmet açma çalışması sonuçunda benim taliplerim artmaya başladı evime görücü gelmeye başladı bu zamana kadar hep boş yere dert yanmışım inanın bana böyle bir şey olduğunu bilseydim 6 sene önce yaptırırdım sonunda Dilay hocanın bu 10 günlük çalışması sonucunda benim kısmetim açıldı ve istemediğim kadar insanlar benimde evlenmek için aramaya başladılar şimdilerde birisiyle ileriye dönük planlar yapmaya başladım sizi tanıdığım için hergün şükrediyorum Allah’a ben herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim hocamı
  İletişim 0507 247 72 12

 2. Songül says:

  Arkadaşlar benim 2 yıldır hoşlandığım bir türlü sevgimi söyleyemediğim bir çocuk vardı onunla arkadaşız iyi dost bazen iyi ikili fakat bir türlü kendisine sevgimi söyleyemiyordum onu kaybedersem yaşayamazdım okadar çok aşık olmuştum ki anlatamam bir zaman sonra medyum Dilay hoca ile konuştum durumumu anlattım yardım istedim Hocam çocugu ikna edip arkadaşım kendisi ama ona çok aşığım ve kaybetmek istemiyorum kendisini dedim Dilay hocada çocuk için Süryani büyüsü yapacağını ve bu büyünün sonunda çocuğun bana aşık olacağını ve bana karşı hisler içinde olacağını söyledi 7 günlük bir sürenin sonunda çocuk bana karşı farklı davranıyor tuhaf bakıyor gülüyordu merak ettim neden öyle bakıyorsun dediğimde senden hoşlanıyorum dedi çok şaşırdım şuan beraberiz Dilay hocama herşey için teşekkür ederim TLF 0507 247 72 12

 3. Zeynep says:

  Arkadaşlar ben birkaç defa dolandırıldım son çareyi de medyum Dilay hocada aramak zorunda kaldım Dilay hocaya ne olur hocam sizde beni kandırmayın size güvenmekten başka çarem kalmadı eşim evi terk etti ne yaptıysam da olmadı sürekli kavga ediyoruz dayanamıyorum dedim Dilay hocada şimdi eşin için bakım sonra yuvanı kurtarmak için ne gerekiyorsa yaparız 20 gün sonra eşin sana döner herşeyi unutursun yeniden mutlu olursun tamam hocam dedim 20 gün sonra eşim evine geldi şimdi çok mutluyuz hakkınızı ödemem herkese güvenle tavsiye ederim
  telefonu 0507 247 72 12

 4. Gülay says:

  Merhaba benim sorunum kaynanam beni istemiyor oğluyla evlenmemi hiç istemiyor evlenip ayrıldığım çocuğum oldugu için oglu bekar hiç evlenmemişti bir türlü beni istemedi ne yaptıysamda olmadı en son çareyi medyum hocasından yardım istemek kaldı arkadaş tavsiyesi üzerine Dilay hoca ile çalışmaya karar verdim Dilay hocadan kaynanam için ikna edici bir büyü yapmasını söyledim Dilay hocada Etkili şirinlik büyüsü yapacağını ve bu büyünün sonunda kaynanam çok iyi birisi olacaktı aradan 10 gün geçecek sonra etkisini gösterecek dedi tamam hocam sorun yok dedim etkili olsun da yeterli dedim 10 gün sonra kaynanam bizim evlenmemize birşey demedi ve karşı da çıkmadı daha sonra bizde evlenmek için gün aldık kötü birşey yapmadım sadece yuvamı kurmak istedim eşimide kaynanamıda çok seviyorum ellerinizden öper başarılarınızın devamını dilerim
  İletişim 0507 247 7212

 5. Derya says:

  Ben Adana’dan yazıyorum 3 yıl oldu boşanalı 3tane çocuğum var çocuklar bende diye bir türlü yakamı bırakmadı ne yaptıysam benden vazgeçmedi sürekli beni tehdit edip duruyordu bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Dilay hocamla çalıştım soğutma büyüsü işlemini yaptı bana Allah razı olsun Dilay hocamdan ben bu kadar etkili olacağını düşünmedim 15 günde işlemi bitirdi ve işlem bittikten sonra bir daha eski eşimden ne arama nede mesaj geldi herkese tavsiye ederim Dilay hocam emeginize yüreginize sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir