Medyum Ara

Büyü bozan medyum

Büyülerin akibetleri, etkileri, belirtilerini yaşayanlar ve bundan çok rahatsız olanlar var! Zan altında kalıp, acaba üzerimde büyümü var diyenlerin çare bulacağı medyumara.com’dan sizlere merhaba! Sitemizdeki bu makalede gerçek medyumun “büyü bozma” konusunda anlattığı bilgileri paylaşacağız. Herkes gibi her an herşeyin olabileceği bu dünya’da ilginç şeyler başımıza gelebiliyor. Doktorların tarifinde zorlandığı, vakalarda çare bulamadıkları anlarda sizleri hiç beklemediğiniz kişilere yönlendiren kişilere denk gelmemiş olabilirsiniz. Ama bazılarımız bunları yaşadı. Şimdi size bununla ilgili yani büyü bozma neden yapılır? Bizi rahatsız eden bu durum nedir buna göz atalım.

Büyü bozma hangi durumlarda yapılır?

Bazen istemediğimiz şeyler yaşarız. Kimi zaman ruhsal açıdan çok dengesiz yada güçsüz olduğumuz anlar olur. Bir travma sonrası, yada yaşadığımız üzücü bir olay bu ruhsal dengemizi bozmaya ve darmandağın etmeye yeter. Öncelikle yaşadığımız durumu ele almak, travmalarımızı tespit etmek, üzerimizdeki bu durumun ne olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Lakin bunu tek başımıza yapamamaktayız. Çünkü öyle durumlar yaşarız ki bize bu hallerimiz normal gelebilir. Büyü bozdurmak konusunda danışmak istediğimiz şeyi medyum ile paylaşırken nasıl bir yol izlemeliyiz bunu öğrenelim. Bir ruhsal rahatsızlıktan dolayı antidepresan kullanıyorsunuz. Fakat bir türlü yoluna sokamadığınız düşünceleriniz iyileşmenizi engelliyor. Vesvese dolusunuz. Sürekli olarak biri veya birilerine karşı öfkeli ve kinlisiniz. Bu durum duygusal bir travmadır. Bizi ruhsal çöküntü yaşadığımızı anlatan en belirgin şeydir. Buna istinaden bir şeyler yoluna girmiyorsa bir hoca yada medyumdan destek alırız. Tabi ki öncelik doktordur, ama doktorunda bir şey yapamadığını gördüğümüzde yönleneceğimiz yer gizemleri içinde barındıran medyum olacaktır.

  • Büyü bozdurmak için ilk belirtiler ; Akli dengenizin yerinde olmadığını düşünmeye ve dengesiz tavırlarınızdan rahatsız olduğunuzu bilmektesiniz. Çevrenizden yavaş yavaş kopuyor, çekilmez biri haline gelmeye başlıyorsunuz. Sürekli sorun yaşıyor, işlerinizin sonunda hüsrana uğruyorsunuz. Arkadaşlıklarınız bitiyor. Kendinizi eve kapatıyor ve içinize doğru bükülmeye başlıyorsunuz. Bu belirtileri yaşamaya başladığınızda ne kadar erken davranırsanız sizin için bir o kadar kurtulma hızlı olacaktır.

Medyum bu konuda size neler yapacağınızı, kendisi ile birlikte nasıl bir yol izleyeceğinizi anlatacaktır. Duruma göre değişkenlilk gösteren bazı çalışmalar sizin bilginiz dahilinde olacaktır. Medyum aynı zamanda durumunuzu dışarıdan gözlemleyecektir. Üzerinizdeki her ne ise bunu belirlediğinde asıl çalışmalar o zaman başlayacaktır. Üzerinizde büyümü, yoksa bir musallatmı var onu bulacak ve size izleyeceğiniz yolu gösterecektir.

  • Üzerinizde büyü var ise belirtleri ; Yukarıda yazdığımız yazı tamamen büyüde yaşayacağınız belirtilerdir. Bunun yanı sıra medyumun çalışmasını kabul etmeyebilirsiniz. Bunu yaptıran büyünün etkisi olabilir. Yada daha değişik türden bir şekilde ele geçirilmiş olabilirsiniz. Bu yüzden dünya’da bu gibi şeylere inanmayıp durumundan ötürü ölenler vardır.

Ölüm büyüsü yapılmış ise; Size bir ölüm büyüsü yapılmış ise bundan kurtulmanın yolu gerçek bir çalışma olacaktır. Büyü bozma konusunda uzman medyum bu konularda tecrübeli ve bilgili bir insandır. Üzerinizde ölüm büyüsümü, kara büyümü, üç harfli mi var size söyleyecektir. Şimdi ise ölüm büyüsünün belirtilerini paylaşacağız.

  • Ölüm büyüsü belirtileri ; Hayatınızda yaşayacağınız en büyük kaos bu büyünün etkisinde olmaktan geçiyor. Çünkü size kinli, sizden nefret eden, sizin ölmenizi isteyen biri tarafından yapılan ölüm büyüsü var ise bundan derhal kurtulmanız ve erken davranmanız sizin lehinize olacaktır. Ölüm büyüsü bebekle, yada sizin bir eşyanızla yapılan kara büyüden de kötü bir büyüdür. Afrika kökenli köleler tarafından yapılan ve acısı dinmeyen, ölene kadar peşinizi bırakmayan bu büyünün belirtileri şunlardır. Kazalar, belalar, durduk yere ölme hissi, kötü kabuslar ve sanrılar peşinizi bırakmayacaktır. Çevrenizdeki kişilerin öldüğü sanrısı, korku dolu rüyalar. Çevrenizde bulunan kişilerin sizinle sürekli geçimsizlik etmesi, çaresizlik duygusui intihar eğilimi gibi durumlar üzerinizde ölüm büyüsü olduğunu göstermektedir. Bunun için mutlaka bu konuların uzmanı gerçek medyumdan destek almalı ve sorununuzu çözmelisiniz.

Cin musallatı ve belirtileri

Bu konu çok hassas ve derhal müdehale edilmesi gereken bir konudur. Cin musallatına yenik düşmüş ruhlar çaresizlik ve muhtaçlık çekerler. Size musallat olan varlığın kötü amaçla musallat olması halinde yaşayacağınız şeyler çok gerçek ve anlatılamazdır. Yolda yürürken bir den dalabilir ve kitlenebilirsiniz. Bedeninizde cinsel arzuların inanılmaz şekilde ortaya çıkması, rüyalarınızda beraberlikler görmeniz bu durumun neticesidir. Yatarken yataktan düşmeniz, uyur gezerlik, cinsel bölgelerinizde kızarıklık ve buna benzer cinsel dürtülerle uyanmanız musallata düşmüş olduğunuzu gösterir. Eğer güzel bir kadınsanız ve kendinizi çok beğeniyorsanız bu konuda banyoda ve temiz olmayan alanlarda dikkatli olmalısınız. Üç harfliler güzel bedenli kadınları ve erkekleri severler. Kötüleri ise sizi ele geçirmek için elinden geleni yaparlar. Aşık olan varlıklar vardır. Bu tıpkı insanlarda olduğu gibi takıntılı bir varlık olabilir. Buna çare olarak medyum gerçek hocanın uygulamaları ve kurtarma seansları vardır. Asla ve asla sahte medyumlardan hocalardan destek almayın. Taciz ve kötü durumlar altına kalabilirsiniz. Rahmani güçlere sahip insanlardan biri olan gerçek hoca bu konuda size uzaktan da olsa destek verecek güçtedir. Yurt dışından arayıp bu denli durumlardan kurtulan ziyaretçileri mevcuttur.